KRJ:n alaiset kilpailut 06.04.2015

Tervetuloa Minnantilan järjestämiin kouluratsastuskilpailuihin, jotka kilpaillaan Minnantilan omalla kentällä tai maneesissa kelistä riippuen. Vastuuhenkilönä toimii Minna J. (VRL-01284).

Säännöt

-Luokkiin otetaan 40 osallistujaa -Max. 4 ratsua/ratsastaja
-Yksi ratsukko saa osallistua 2 luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran
-Tulokset arvotaan arvontakoneella, lyhyt arvonta

Osallistuminen

- VIP:01.04.2015
-Osallistuminen tapahtuu s-postiin osoitteeseen: minnantila@POISTAgmail.com
-Viestin otsikoksi KRJ10-16 (osallistut 7 kutsuun)
-Osallistuminen tapahtu muodossa:
Luokka (rv) Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus<*br> (*pois, Kiitos!)

Luokat

Luokka 1. Helppo C
Luokka 2. Helppo C
Luokka 3. Helppo B
Luokka 4. Helppo B
Luokka 5. Helppo A
Luokka 6. Helppo A
Luokka 7. Vaativa B
Luokka 8. Vaativa B
Luokka 9. Vaativa A
Luokka 10. Vaativa A

Osallistujat

Luokka 1. Helppo C --- 0/40

1. Uppe (VRL-11253) - Farina
2. kuristaja (VRL-04374) - Riihikorven Aslak
3. Minna J. (VRL-01284) - PS. Nobelle VH13-017-0481
4. kuristaja (VRL-04374) - Rohkean Velhotar
5. suba (VRL-12468) - Reposaaren Sarla VH14-017-0382
6. suba (VRL-12468) - Wallace v. Moons VH14-017-0301
7. Dimma (VRL-08204) - Presta Ryana VH14-017-0200
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ruoja VH15-018-0028
9. kuristaja (VRL-04374) - Päivärinteen Mic May
10. honeythief (VRL-08852) - Prairie Lily Dei VH14-017-0197
11. Wuuki. (VRL-13582) - Rimina v. Synvilla VH14-017-0549
12. honeythief (VRL-08852) - Skattekiste VH13-053-0136
13. Dimma (VRL-08204) - PP´s Rock and Roll VH12-017-0490
14. Dimma (VRL-08204) - Pheros VH14-017-0238
15. Minna J. (VRL-01284) - Century CENS VH13-017-0482
16. Meow (VRL-10122) - Brynford Lovedaia
17. Minna J. (VRL-01284) - Kukkiksen Kultaloitsu VH13-018-0135
18. Lola (VRL-13707) - Frosty v. Moons
19. Meow (VRL-10122) - Maybery Gwinnett
20. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Sunshade VH15-027-0036
21. Lola (VRL-13707) - Hassulan Amelle
22. Ireth (VRL-03777) - Catspeak Dei
23. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Tordenvær VH13-053-0182
24. kuristaja (VRL-04374) - Kadotettu Metsänkeiju VH14-018-1819
25. suba (VRL-12468) - Derian Borghilde VH14-053-0031
26. Emmu (VRL-08154) - Call Me Cairbre VH15-027-0035
27. Uppe (VRL-11253) - Vikkans Mai
28. Emmu (VRL-08154) - Mundhill King Arthur VH14-027-0332
29. Emmu (VRL-08154) - Nightshade VH15-027-0034
30. Lola (VRL-13707) - Chantael LAC
31. Wuuki. (VRL-13582) - Vampire Vision VH14-017-0320
32. Wuuki. (VRL-13582) - Vaapukan Bearnice VH14-017-0532
33. Wuuki. (VRL-13582) - Drosodd Iaswyr Dawn VH14-025-0048
34. Lola (VRL-13707) - Amiral v. LAC
35. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Kamøy VH13-053-0118
36. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
37. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
38. suba (VRL-12468) - Valfrida VH14-053-0210
39. Dimma (VRL-08204) - Aias Huge Grey VH03-099-6443
40. Minna J. (VRL-01284) - Brynhild Alfdis VH15-053-0079

Luokka 2. Helppo C --- 0/40

1. Uppe (VRL-11253) - Farina
2. Wuuki. (VRL-13582) - Vaapukan Bearnice VH14-017-0532
3. Meow (VRL-10122) - Brynford Lovedaia
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ruoja VH15-018-0028
5. suba (VRL-12468) - Derian Idona VH14-053-0068
6. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
7. kuristaja (VRL-04374) - Rohkean Velhotar
8. Dimma (VRL-08204) - Presta Ryana VH14-017-0200
9. Emmu (VRL-08154) - Mundhill King Arthur VH14-027-0332
10. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
11. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Kamøy VH13-053-0118
12. Ireth (VRL-03777) - Catspeak Dei
13. honeythief (VRL-08852) - Prairie Lily Dei VH14-017-0197
14. Uppe (VRL-11253) - Vikkans Mai
15. Lola (VRL-13707) - Frosty v. Moons
16. Wuuki. (VRL-13582) - Drosodd Iaswyr Dawn VH14-025-0048
17. Emmu (VRL-08154) - Nightshade VH15-027-0034
18. suba (VRL-12468) - Derian Bodilla VH14-053-0141
19. Dimma (VRL-08204) - Pheros VH14-017-0238
20. Emmu (VRL-08154) - Call Me Cairbre VH15-027-0035
21. Meow (VRL-10122) - Maybery Gwinnett
22. kuristaja (VRL-04374) - Riihikorven Aslak
23. Dimma (VRL-08204) - Aias Huge Grey VH03-099-6443
24. Minna J. (VRL-01284) - Brynhild Alfdis VH15-053-0079
25. Wuuki. (VRL-13582) - Rimina v. Synvilla VH14-017-0549
26. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Sunshade VH15-027-0036
27. honeythief (VRL-08852) - Skattekiste VH13-053-0136
28. Lola (VRL-13707) - Castor v.d. Zanneshof
29. kuristaja (VRL-04374) - Kadotettu Metsänkeiju VH14-018-1819
30. suba (VRL-12468) - Derian Aros VH14-053-0122
31. Minna J. (VRL-01284) - Century CENS VH13-017-0482
32. Minna J. (VRL-01284) - PS. Nobelle VH13-017-0481
33. Lola (VRL-13707) - Hassulan Amelle
34. Lola (VRL-13707) - Chantael LAC
35. kuristaja (VRL-04374) - Päivärinteen Mic May
36. Minna J. (VRL-01284) - Kukkiksen Kultaloitsu VH13-018-0135
37. Dimma (VRL-08204) - PP´s Rock and Roll VH12-017-0490
38. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Tordenvær VH13-053-0182
39. Wuuki. (VRL-13582) - Vampire Vision VH14-017-0320
40. suba (VRL-12468) - Vaapukan Saana VH14-017-0299

Luokka 3. Helppo B --- 0/40

1. Anniina N. (VRL-09182) - Koidutko Kohtalokseni VH15-018-0265
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Helinä
3. suba (VRL-12468) - Tiilikan Nekku VH14-017-0217
4. honeythief (VRL-08852) - Sjøbrisen VH11-053-0149
5. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Dandelion
6. Milja (VRL-00692) - Lumen Lentävä Konsta VH15-018-0397
7. konnari (VRL-13773) - Jackaroo v. Moons VH14-017-0645
8. kuristaja (VRL-04374) - Mewian Eilir
9. Dimma (VRL-08204) - Sadiq al Najya VH14-003-0502
10. Ireth (VRL-03777) - Pirenja VH13-018-0975
11. Mila (VRL-11936) - Petäjän Varjolilja VH15-018-0064
12. suba (VRL-12468) - Reposaaren Coral VH14-017-0447
13. Anniina N. (VRL-09182) - Different Frequencies VH15-017-0080
14. honeythief (VRL-08852) - Teddy v. Moons VH14-017-0198
15. Emmu (VRL-08154) - Mayapple VH14-027-0309
16. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Makia VH14-018-1975
17. honeythief (VRL-08852) - Figaro VH15-027-0122
18. suba (VRL-12468) - Derian Berta VH14-061-0042
19. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Neilikk VH14-053-0051
20. suba (VRL-12468) - Reposaaren Xavier VH14-017-0383
21. Minna J. (VRL-01284) - Hersyvä TK VH12-018-0566
22. Dimma (VRL-08204) - Benji Fiasco MET VH14-017-0244
23. Uppe (VRL-11253) - Ekviks Ludo
24. Dimma (VRL-08204) - Thordis Frigga VH14-053-0232
25. Dimma (VRL-08204) - Warrior Eclipse ox
26. kuristaja (VRL-04374) - Welsh Glamour Dawn
27. Uppe (VRL-11253) - Vida Hektor
28. Ireth (VRL-03777) - Villahaan Syyshymy VH15-018-0375
29. Minna J. (VRL-01284) - Brynhild Karoline VH15-053-0080
30. Emmu (VRL-08154) - Mister Haddock VH15-027-0033
31. Anniina N. (VRL-09182) - Riekonmarjan Wasabi VH15-017-0081
32. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Arwen VH14-027-0305
33. Minna J. (VRL-01284) - Lumen Elna VH13-053-0113
34. kuristaja (VRL-04374) - Yön sirkuttaja
35. Milja (VRL-00692) - Fiktion Huliviliina VH14-018-1974
36. Ireth (VRL-03777) - Fiktion Proosa VH15-018-0374
37. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pieti VH15-018-0029
38. Emmu (VRL-08154) - Viktor Krum VH12-027-0168
39. Ireth (VRL-03777) - Mielensäpahoittaja VH15-018-0493
40. kuristaja (VRL-04374) - Nerywick Celtic Winds

Luokka 4. Helppo B --- 0/40

1. Minna J. (VRL-01284) - Hersyvä TK VH12-018-0566
2. Dimma (VRL-08204) - Benji Fiasco MET VH14-017-0244
3. Ireth (VRL-03777) - Mielensäpahoittaja VH15-018-0493
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pieti VH15-018-0029
5. Emmu (VRL-08154) - Mister Haddock VH15-027-0033
6. Emmu (VRL-08154) - Mayapple VH14-027-0309
7. Milja (VRL-00692) - Lumen Lentävä Konsta VH15-018-0397
8. Ireth (VRL-03777) - Pirenja VH13-018-0975
9. Dimma (VRL-08204) - Warrior Eclipse ox
10. Ireth (VRL-03777) - Villahaan Syyshymy VH15-018-0375
11. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Dandelion
12. honeythief (VRL-08852) - Teddy v. Moons VH14-017-0198
13. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Neilikk VH14-053-0051
14. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Arwen VH14-027-0305
15. kuristaja (VRL-04374) - Hurra-Leija VH14-018-1969
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Helinä
17. kuristaja (VRL-04374) - Rätvänän Elohiiri
18. suba (VRL-12468) - Derian Astlyr VH14-053-0017
19. suba (VRL-12468) - Thorleif VH14-053-0030
20. honeythief (VRL-08852) - Figaro VH15-027-0122
21. Mila (VRL-11936) - Petäjän Varjolilja VH15-018-0064
22. Uppe (VRL-11253) - Vida Hektor
23. honeythief (VRL-08852) - Sjøbrisen VH11-053-0149
24. Uppe (VRL-11253) - Ekviks Ludo
25. Dimma (VRL-08204) - Thordis Frigga VH14-053-0232
26. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Makia VH14-018-1975
27. suba (VRL-12468) - Roscoe v. Ahlstedt VH14-053-0211
28. Minna J. (VRL-01284) - Brynhild Karoline VH15-053-0080
29. konnari (VRL-13773) - Jackaroo v. Moons VH14-017-0645
30. Anniina N. (VRL-09182) - Koidutko Kohtalokseni VH15-018-0265
31. suba (VRL-12468) - GL Magnus VH13-053-0125
32. Anniina N. (VRL-09182) - Different Frequencies VH15-017-0080
33. kuristaja (VRL-04374) - Jukolan Kirveli VH13-018-0074
34. Minna J. (VRL-01284) - Kultakylän Kesäinen Haave VH15-018-0515
35. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Voitonvarma VH15-018-0094
36. Dimma (VRL-08204) - Sadiq al Najya VH14-003-0502
37. Anniina N. (VRL-09182) - Riekonmarjan Wasabi VH15-017-0081
38. Emmu (VRL-08154) - Viktor Krum VH12-027-0168
39. Ireth (VRL-03777) - Fiktion Proosa VH15-018-0374
40. Milja (VRL-00692) - Fiktion Huliviliina VH14-018-1974

Luokka 5. Helppo A --- 0/40

1. Minna J. (VRL-01284) - Fame frá Lumen VH13-030-0088
2. Minna J. (VRL-01284) - Kukkiksen Poikatyttö VH12-018-1201
3. konnari (VRL-13773) - Huoltopakkaus VH15-018-0481
4. Mila (VRL-11936) - Kaamosmasennus VH14-018-1799
5. honeythief (VRL-08852) - Vappuhuiska VH14-018-1382
6. kuristaja (VRL-04374) - Maanan Madetar
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Nalle
8. kuristaja (VRL-04374) - Ekiriina
9. suba (VRL-12468) - Sigvard LAC VH14-053-0109
10. kuristaja (VRL-04374) - Kaiholehdon Shamaani
11. konnari (VRL-13773) - Pirunkorven Vihma VH14-018-1709
12. Ireth (VRL-03777) - Juhannuspakkanen VH15-018-0491
13. honeythief (VRL-08852) - Myrveke VH14-053-0001
14. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Golden Dust VH15-027-0037
15. Ireth (VRL-03777) - Arvolaakson Sinituuli VH14-018-1109
16. Mila (VRL-11936) - Petäjävaaran Hippiäinen VH14-018-1960
17. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Martta
18. Mila (VRL-11936) - Petäjän Kirmaus
19. suba (VRL-12468) - Derian Mjolnir VH14-053-0107
20. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Huurre VH15-027-0127
21. Anniina N. (VRL-09182) - Kadotettu Vinsentti VH15-018-0448
22. Dimma (VRL-08204) - Claridge Fluffy Ambience VH14-035-0282
23. Dimma (VRL-08204) - Claridge Ásbjorn
24. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Golden Reign VH15-027-0022
25. Ireth (VRL-03777) - Kissankulman Kauhu VH12-018-0713
26. Ireth (VRL-03777) - Hiprakan Hoppuilija VH12-018-0516
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Elma VH15-018-0033
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Ainokaisa
29. suba (VRL-12468) - Gandalfr av Rågkross VH14-053-0026
30. Minna J. (VRL-01284) - Huvin Hakkapeliitta VH13-018-0926
31. honeythief (VRL-08852) - Vatnajökull VH14-053-0170
32. Mila (VRL-11936) - Petäjän Kesämies
33. suba (VRL-12468) - Derian Kjellaug VH14-053-0108
34. konnari (VRL-13773) - Pärren Pussipöksy VH14-018-1710
35. Minna J. (VRL-01284) - Lumen Ducklet VH13-027-0087
36. Dimma (VRL-08204) - G.G. Wallbanger VH12-044-0041
37. kuristaja (VRL-04374) - Viisikon Pirtsakka
38. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Sunyata VH15-027-0038
39. Dimma (VRL-08204) - Hämy-Hurmos VH14-018-1176
40. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Kaleva

Luokka 6. Helppo A --- 0/40

1. kuristaja (VRL-04374) - Joogin Taikakulta
2. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Kaleva
3. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Golden Reign VH15-027-0022
4. Minna J. (VRL-01284) - Hafrinna Haave Mörkö VH15-018-0516
5. Ireth (VRL-03777) - Lumen Lööperi
6. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Martta
7. Anniina N. (VRL-09182) - Kadotettu Vinsentti VH15-018-0448
8. kuristaja (VRL-04374) - Malvan Juniori VH15-018-0267
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Ainokaisa
10. honeythief (VRL-08852) - Myrveke VH14-053-0001
11. honeythief (VRL-08852) - Vappuhuiska VH14-018-1382
12. Ireth (VRL-03777) - Rohkean Voitonhurma VH15-018-0371
13. konnari (VRL-13773) - Huoltopakkaus VH15-018-0481
14. Dimma (VRL-08204) - G.G. Wallbanger VH12-044-0041
15. Mila (VRL-11936) - Petäjän Kirmaus
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Elma VH15-018-0033
17. Dimma (VRL-08204) - Claridge Ásbjorn
18. suba (VRL-12468) - Hattifnatt VH14-053-0208
19. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Sunyata VH15-027-0038
20. kuristaja (VRL-04374) - Hirttivaaran Valdemar VH13-018-0443
21. suba (VRL-12468) - Derian Kriemhild VH14-053-0158
22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Nalle
23. konnari (VRL-13773) - Pirunkorven Vihma VH14-018-1709
24. Minna J. (VRL-01284) - Amanda B VH14-031-0422
25. Mila (VRL-11936) - Kaamosmasennus VH14-018-1799
26. Minna J. (VRL-01284) - Romantic MTK VH15-027-0133
27. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121
28. konnari (VRL-13773) - Pärren Pussipöksy VH14-018-1710
29. suba (VRL-12468) - Derian Anrid VH14-053-0157
30. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Golden Dust VH15-027-0037
31. Dimma (VRL-08204) - Hämy-Hurmos VH14-018-1176
32. Minna J. (VRL-01284) - Hifistelijä MTK VH15-018-0410
33. Mila (VRL-11936) - Petäjävaaran Hippiäinen VH14-018-1960
34. honeythief (VRL-08852) - Vatnajökull VH14-053-0170
35. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Huurre VH15-027-0127
36. Mila (VRL-11936) - Petäjän Kesämies
37. kuristaja (VRL-04374) - Bilehile VH15-018-0389
38. Ireth (VRL-03777) - Hauta-arkkupakastin VH15-018-0492
39. Dimma (VRL-08204) - Claridge Fluffy Ambience VH14-035-0282
40. Ireth (VRL-03777) - Reposaaren Naskali

Luokka 7. Vaativa B --- 0/40

1. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Juksutus
2. suba (VRL-12468) - Reposaaren Helmiina VH14-018-0318
3. Milja (VRL-00692) - Rhof Dappled Chivas VH15-029-0257
4. kuristaja (VRL-04374) - Moon Viiltävä
5. Minna J. (VRL-01284) - Consora Kurv VH14-013-0082
6. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Hölynpöly
7. Minna J. (VRL-01284) - Joogin Salakavala VH13-018-0946
8. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Pellonpekko
9. Mila (VRL-11936) - Scotspine Dramaqueen
10. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Soili VH15-018-0506
11. suba (VRL-12468) - Reposaaren Aurinkokuningas VH14-018-1345
12. Mila (VRL-11936) - Ulapan Surulupaus VH15-018-0482
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aulikki
14. kuristaja (VRL-04374) - Viisikon Vienotuuli
15. suba (VRL-12468) - Reposaaren Menninkäinen VH14-018-0807
16. Uppe (VRL-11253) - Runon Harmiainen
17. Dimma (VRL-08204) - Moon Haaveri
18. Minna J. (VRL-01284) - Hepsankeikka MTK VH15-018-0411
19. Kira (VRL-13534) - Alvarie von Edelsten VH15-029-0043
20. Ireth (VRL-03777) - Liljalehdon Strassi VH15-018-0353
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Samuli
22. Wuuki. (VRL-13582) - High Voltage VH14-025-0025
23. Milja (VRL-00692) - Rhof Samba Marmalade VH15-029-0258
24. Wuuki. (VRL-13582) - Kuuralehdon Hilavitkutin VH14-018-0685
25. Ireth (VRL-03777) - Rohkean Sypressi VH15-018-0373
26. suba (VRL-12468) - Lamourin Sydänkäpy VH13-018-1434
27. Milja (VRL-00692) - Rajattoman Ärrinmurri VH15-018-0536
28. Wuuki. (VRL-13582) - Oldsfell's Kartis VH14-031-0472
29. Minna J. (VRL-01284) - A.T. Catrice KL VH11-217-0009
30. kuristaja (VRL-04374) - Lupiini
31. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Pelimies
32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hurja
33. Hanne (VRL-03518) - Teerivaaran Kivimonarkia

Luokka 8. Vaativa B --- 0/40

1. suba (VRL-12468) - Fiktion Kimara VH14-018-0848
2. Minna J. (VRL-01284) - Consora Kurv VH14-013-0082
3. suba (VRL-12468) - Lamourin Kipinä VH14-018-1559
4. Wuuki. (VRL-13582) - Fifth Phrixus VH15-029-0078
5. Minna J. (VRL-01284) - Joogin Salakavala VH13-018-0946
6. Milja (VRL-00692) - Rajattoman Ärrinmurri VH15-018-0536
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Samuli
8. Wuuki. (VRL-13582) - Wukin Kaasuvaijeri VH15-018-0412
9. Ireth (VRL-03777) - Rohkean Sypressi VH15-018-0373
10. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Soili VH15-018-0506
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hurja
12. kuristaja (VRL-04374) - Rajattoman Tiirikka VH12-018-0135
13. Milja (VRL-00692) - Rhof Samba Marmalade VH15-029-0258
14. suba (VRL-12468) - Siljan Korkokuvio VH15-018-0358
15. Ireth (VRL-03777) - Liljalehdon Strassi VH15-018-0353
16. Hanne (VRL-03518) - Teerivaaran Kivimonarkia
17. suba (VRL-12468) - Reposaaren Käpyläinen VH14-018-1163
18. Kira (VRL-13534) - Alvarie von Edelsten VH15-029-0043
19. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Juksutus
20. Mila (VRL-11936) - Scotspine Dramaqueen
21. Minna J. (VRL-01284) - Hepsankeikka MTK VH15-018-0411
22. Dimma (VRL-08204) - Moon Haaveri
23. Uppe (VRL-11253) - Runon Harmiainen
24. Minna J. (VRL-01284) - A.T. Catrice KL VH11-217-0009
25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aulikki
26. Wuuki. (VRL-13582) - Fifth Israil Glow VH15-029-0079
27. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Pelimies
28. kuristaja (VRL-04374) - Hirttivaaran Niinpäniin
29. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Hölynpöly
30. kuristaja (VRL-04374) - Rohkean Jekuttaja
31. kuristaja (VRL-04374) - Reposaaren Arkkienkeli
32. Mila (VRL-11936) - Ulapan Surulupaus VH15-018-0482
33. Milja (VRL-00692) - Rhof Dappled Chivas VH15-029-0257

Luokka 9. Vaativa A --- 0/40

1. suba (VRL-12468) - Holmgård Friction VH15-043-0029
2. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Eckhart VH15-021-0202
3. scandic stables (VRL-12651) - Moshpit Rowland VH13-012-0201
4. suba (VRL-12468) - Tiilikan Pesän Pörröisin VH14-018-1560
5. Dimma (VRL-08204) - Galant ox VH05-003-4223
6. Ireth (VRL-03777) - Ljuban Yemn VH15-120-0002
7. Minna J. (VRL-01284) - A.T. Catrice KL VH11-217-0009
8. Dimma (VRL-08204) - Beyond Time VH14-044-0382
9. Dimma (VRL-08204) - Anerthe ox
10. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Klaus VH15-021-0201
11. suba (VRL-12468) - Coming Alive VH15-031-0213
12. konnari (VRL-13773) - Mnyama F VH14-021-0514
13. Hanne (VRL-03518) - Classic af Luminess VH13-043-0046
14. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope VH15-012-0028
15. Ireth (VRL-03777) - Marwoolaf Ring xx VH15-006-0124
16. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Ava VH15-021-0203
17. Dimma (VRL-08204) - Nighthaze Hexen VH12-021-0301
18. Wuuki. (VRL-13582) - Moon Kalisutin VH14-018-1786
19. suba (VRL-12468) - Dia's Follow Me VH14-011-0312
20. Minna J. (VRL-01284) - Joogin Salakavala VH13-018-0946
21. Mila (VRL-11936) - Sarjahurmaaja VH15-018-0439

Luokka 10. Vaativa A --- 0/40

1. Ireth (VRL-03777) - Marwoolaf Ring xx VH15-006-0124
2. Hanne (VRL-03518) - Classic af Luminess VH13-043-0046
3. Ireth (VRL-03777) - Ljuban Yemn VH15-120-0002
4. Minna J. (VRL-01284) - Joogin Salakavala VH13-018-0946
5. Dimma (VRL-08204) - Beyond Time VH14-044-0382
6. konnari (VRL-13773) - Mnyama F VH14-021-0514
7. suba (VRL-12468) - Dia's Follow Me VH14-011-0312
8. Minna J. (VRL-01284) - A.T. Catrice KL VH11-217-0009
9. Dimma (VRL-08204) - Galant ox VH05-003-4223
10. Mila (VRL-11936) - Sarjahurmaaja VH15-018-0439
11. Dimma (VRL-08204) - Anerthe ox
12. suba (VRL-12468) - Tiilikan Pesän Pörröisin VH14-018-1560
13. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Klaus VH15-021-0201
14. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Ava VH15-021-0203
15. suba (VRL-12468) - Coming Alive VH15-031-0213
16. suba (VRL-12468) - Reposaaren Peikonpoika VH14-018-1982
17. scandic stables (VRL-12651) - Moshpit Rowland VH13-012-0201
18. Wuuki. (VRL-13582) - Moon Kalisutin VH14-018-1786
19. Dimma (VRL-08204) - Nighthaze Hexen VH12-021-0301
20. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope VH15-012-0028
21. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Eckhart VH15-021-0202

Ulkoasu © Pilvimarja 2013 / Heidi, ulkoasun kuva © nic0