KRJ:n alaiset kilpailut 07.04.2015

Tervetuloa Minnantilan järjestämiin kouluratsastuskilpailuihin, jotka kilpaillaan Minnantilan omalla kentällä tai maneesissa kelistä riippuen. Vastuuhenkilönä toimii Minna J. (VRL-01284).

Säännöt

-Luokkiin otetaan 40 osallistujaa -Max. 4 ratsua/ratsastaja
-Yksi ratsukko saa osallistua 2 luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran
-Tulokset arvotaan arvontakoneella, lyhyt arvonta

Osallistuminen

- VIP:01.04.2015
-Osallistuminen tapahtuu s-postiin osoitteeseen: minnantila@POISTAgmail.com
-Viestin otsikoksi KRJ10-16 (osallistut 7 kutsuun)
-Osallistuminen tapahtu muodossa:
Luokka (rv) Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus<*br> (*pois, Kiitos!)

Luokat

Luokka 1. Helppo C
Luokka 2. Helppo C
Luokka 3. Helppo B
Luokka 4. Helppo B
Luokka 5. Helppo A
Luokka 6. Helppo A
Luokka 7. Vaativa B
Luokka 8. Vaativa B
Luokka 9. Vaativa A
Luokka 10. Vaativa A

Osallistujat

Luokka 1. Helppo C --- 0/40

1. Minna J. (VRL-01284) - Brynhild Alfdis VH15-053-0079
2. Emmu (VRL-08154) - Call Me Cairbre VH15-027-0035
3. Minna J. (VRL-01284) - Century CENS VH13-017-0482
4. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
5. Lola (VRL-13707) - Frosty v. Moons
6. suba (VRL-12468) - Valfrida VH14-053-0210
7. Emmu (VRL-08154) - Mundhill King Arthur VH14-027-0332
8. kuristaja (VRL-04374) - Riihikorven Aslak
9. Wuuki. (VRL-13582) - Drosodd Iaswyr Dawn VH14-025-0048
10. suba (VRL-12468) - Derian Borghilde VH14-053-0031
11. Minna J. (VRL-01284) - Kukkiksen Kultaloitsu VH13-018-0135
12. Dimma (VRL-08204) - Aias Huge Grey VH03-099-6443
13. Wuuki. (VRL-13582) - Vaapukan Bearnice VH14-017-0532
14. Emmu (VRL-08154) - Nightshade VH15-027-0034
15. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Kamøy VH13-053-0118
16. suba (VRL-12468) - Wallace v. Moons VH14-017-0301
17. Wuuki. (VRL-13582) - Rimina v. Synvilla VH14-017-0549
18. Wuuki. (VRL-13582) - Vampire Vision VH14-017-0320
19. kuristaja (VRL-04374) - Rohkean Velhotar
20. Lola (VRL-13707) - Amiral v. LAC
21. suba (VRL-12468) - Reposaaren Sarla VH14-017-0382
22. honeythief (VRL-08852) - Prairie Lily Dei VH14-017-0197
23. kuristaja (VRL-04374) - Kadotettu Metsänkeiju VH14-018-1819
24. Dimma (VRL-08204) - PP´s Rock and Roll VH12-017-0490
25. Minna J. (VRL-01284) - PS. Nobelle VH13-017-0481
26. Dimma (VRL-08204) - Presta Ryana VH14-017-0200
27. Uppe (VRL-11253) - Farina
28. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
29. Lola (VRL-13707) - Chantael LAC
30. Ireth (VRL-03777) - Catspeak Dei
31. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Sunshade VH15-027-0036
32. Meow (VRL-10122) - Maybery Gwinnett
33. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ruoja VH15-018-0028
34. honeythief (VRL-08852) - Skattekiste VH13-053-0136
35. Meow (VRL-10122) - Brynford Lovedaia
36. Uppe (VRL-11253) - Vikkans Mai
37. Dimma (VRL-08204) - Pheros VH14-017-0238
38. Lola (VRL-13707) - Hassulan Amelle
39. kuristaja (VRL-04374) - Päivärinteen Mic May
40. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Tordenvær VH13-053-0182

Luokka 2. Helppo C --- 0/40

1. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
2. Wuuki. (VRL-13582) - Vaapukan Bearnice VH14-017-0532
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ruoja VH15-018-0028
4. Minna J. (VRL-01284) - Century CENS VH13-017-0482
5. suba (VRL-12468) - Vaapukan Saana VH14-017-0299
6. Dimma (VRL-08204) - Pheros VH14-017-0238
7. suba (VRL-12468) - Derian Idona VH14-053-0068
8. kuristaja (VRL-04374) - Kadotettu Metsänkeiju VH14-018-1819
9. Lola (VRL-13707) - Castor v.d. Zanneshof
10. Dimma (VRL-08204) - Presta Ryana VH14-017-0200
11. Emmu (VRL-08154) - Call Me Cairbre VH15-027-0035
12. Lola (VRL-13707) - Hassulan Amelle
13. Meow (VRL-10122) - Maybery Gwinnett
14. honeythief (VRL-08852) - Prairie Lily Dei VH14-017-0197
15. kuristaja (VRL-04374) - Riihikorven Aslak
16. Dimma (VRL-08204) - PP´s Rock and Roll VH12-017-0490
17. Wuuki. (VRL-13582) - Drosodd Iaswyr Dawn VH14-025-0048
18. Lola (VRL-13707) - Chantael LAC
19. Wuuki. (VRL-13582) - Vampire Vision VH14-017-0320
20. Dimma (VRL-08204) - Aias Huge Grey VH03-099-6443
21. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Kamøy VH13-053-0118
22. Minna J. (VRL-01284) - Brynhild Alfdis VH15-053-0079
23. Minna J. (VRL-01284) - Kukkiksen Kultaloitsu VH13-018-0135
24. Uppe (VRL-11253) - Vikkans Mai
25. Wuuki. (VRL-13582) - Rimina v. Synvilla VH14-017-0549
26. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Sunshade VH15-027-0036
27. Emmu (VRL-08154) - Nightshade VH15-027-0034
28. Meow (VRL-10122) - Brynford Lovedaia
29. Lola (VRL-13707) - Frosty v. Moons
30. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Tordenvær VH13-053-0182
31. Emmu (VRL-08154) - Mundhill King Arthur VH14-027-0332
32. Uppe (VRL-11253) - Farina
33. Minna J. (VRL-01284) - PS. Nobelle VH13-017-0481
34. honeythief (VRL-08852) - Skattekiste VH13-053-0136
35. kuristaja (VRL-04374) - Rohkean Velhotar
36. kuristaja (VRL-04374) - Päivärinteen Mic May
37. suba (VRL-12468) - Derian Aros VH14-053-0122
38. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
39. Ireth (VRL-03777) - Catspeak Dei
40. suba (VRL-12468) - Derian Bodilla VH14-053-0141

Luokka 3. Helppo B --- 0/40

1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Huliviliina VH14-018-1974
2. Milja (VRL-00692) - Lumen Lentävä Konsta VH15-018-0397
3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Helinä
4. Uppe (VRL-11253) - Ekviks Ludo
5. Anniina N. (VRL-09182) - Koidutko Kohtalokseni VH15-018-0265
6. Emmu (VRL-08154) - Mister Haddock VH15-027-0033
7. Emmu (VRL-08154) - Viktor Krum VH12-027-0168
8. Anniina N. (VRL-09182) - Different Frequencies VH15-017-0080
9. Minna J. (VRL-01284) - Lumen Elna VH13-053-0113
10. honeythief (VRL-08852) - Figaro VH15-027-0122
11. suba (VRL-12468) - Reposaaren Xavier VH14-017-0383
12. Minna J. (VRL-01284) - Brynhild Karoline VH15-053-0080
13. Mila (VRL-11936) - Petäjän Varjolilja VH15-018-0064
14. Dimma (VRL-08204) - Warrior Eclipse ox
15. Ireth (VRL-03777) - Fiktion Proosa VH15-018-0374
16. honeythief (VRL-08852) - Teddy v. Moons VH14-017-0198
17. kuristaja (VRL-04374) - Welsh Glamour Dawn
18. Anniina N. (VRL-09182) - Riekonmarjan Wasabi VH15-017-0081
19. Dimma (VRL-08204) - Benji Fiasco MET VH14-017-0244
20. Dimma (VRL-08204) - Thordis Frigga VH14-053-0232
21. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Arwen VH14-027-0305
22. honeythief (VRL-08852) - Sjøbrisen VH11-053-0149
23. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Neilikk VH14-053-0051
24. suba (VRL-12468) - Reposaaren Coral VH14-017-0447
25. Ireth (VRL-03777) - Pirenja VH13-018-0975
26. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Dandelion
27. kuristaja (VRL-04374) - Nerywick Celtic Winds
28. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Makia VH14-018-1975
29. kuristaja (VRL-04374) - Yön sirkuttaja
30. suba (VRL-12468) - Derian Berta VH14-061-0042
31. Minna J. (VRL-01284) - Hersyvä TK VH12-018-0566
32. suba (VRL-12468) - Tiilikan Nekku VH14-017-0217
33. Dimma (VRL-08204) - Sadiq al Najya VH14-003-0502
34. Uppe (VRL-11253) - Vida Hektor
35. Ireth (VRL-03777) - Villahaan Syyshymy VH15-018-0375
36. kuristaja (VRL-04374) - Mewian Eilir
37. konnari (VRL-13773) - Jackaroo v. Moons VH14-017-0645
38. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pieti VH15-018-0029
39. Ireth (VRL-03777) - Mielensäpahoittaja VH15-018-0493
40. Emmu (VRL-08154) - Mayapple VH14-027-0309

Luokka 4. Helppo B --- 0/40

1. Minna J. (VRL-01284) - Kultakylän Kesäinen Haave VH15-018-0515
2. Dimma (VRL-08204) - Sadiq al Najya VH14-003-0502
3. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Neilikk VH14-053-0051
4. Emmu (VRL-08154) - Mayapple VH14-027-0309
5. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Arwen VH14-027-0305
6. Anniina N. (VRL-09182) - Koidutko Kohtalokseni VH15-018-0265
7. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Dandelion
8. Ireth (VRL-03777) - Mielensäpahoittaja VH15-018-0493
9. kuristaja (VRL-04374) - Hurra-Leija VH14-018-1969
10. Dimma (VRL-08204) - Warrior Eclipse ox
11. Dimma (VRL-08204) - Benji Fiasco MET VH14-017-0244
12. suba (VRL-12468) - Derian Astlyr VH14-053-0017
13. honeythief (VRL-08852) - Teddy v. Moons VH14-017-0198
14. Anniina N. (VRL-09182) - Different Frequencies VH15-017-0080
15. kuristaja (VRL-04374) - Rätvänän Elohiiri
16. Minna J. (VRL-01284) - Hersyvä TK VH12-018-0566
17. Mila (VRL-11936) - Petäjän Varjolilja VH15-018-0064
18. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Voitonvarma VH15-018-0094
19. Anniina N. (VRL-09182) - Riekonmarjan Wasabi VH15-017-0081
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pieti VH15-018-0029
21. kuristaja (VRL-04374) - Jukolan Kirveli VH13-018-0074
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Huliviliina VH14-018-1974
23. Emmu (VRL-08154) - Mister Haddock VH15-027-0033
24. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Makia VH14-018-1975
25. Ireth (VRL-03777) - Fiktion Proosa VH15-018-0374
26. honeythief (VRL-08852) - Figaro VH15-027-0122
27. suba (VRL-12468) - Thorleif VH14-053-0030
28. Ireth (VRL-03777) - Villahaan Syyshymy VH15-018-0375
29. konnari (VRL-13773) - Jackaroo v. Moons VH14-017-0645
30. Ireth (VRL-03777) - Pirenja VH13-018-0975
31. honeythief (VRL-08852) - Sjøbrisen VH11-053-0149
32. Minna J. (VRL-01284) - Brynhild Karoline VH15-053-0080
33. Milja (VRL-00692) - Lumen Lentävä Konsta VH15-018-0397
34. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Helinä
35. Uppe (VRL-11253) - Ekviks Ludo
36. Dimma (VRL-08204) - Thordis Frigga VH14-053-0232
37. Uppe (VRL-11253) - Vida Hektor
38. suba (VRL-12468) - Roscoe v. Ahlstedt VH14-053-0211
39. suba (VRL-12468) - GL Magnus VH13-053-0125
40. Emmu (VRL-08154) - Viktor Krum VH12-027-0168

Luokka 5. Helppo A --- 0/40

1. suba (VRL-12468) - Gandalfr av Rågkross VH14-053-0026
2. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Sunyata VH15-027-0038
3. Ireth (VRL-03777) - Juhannuspakkanen VH15-018-0491
4. konnari (VRL-13773) - Huoltopakkaus VH15-018-0481
5. kuristaja (VRL-04374) - Viisikon Pirtsakka
6. Dimma (VRL-08204) - Hämy-Hurmos VH14-018-1176
7. kuristaja (VRL-04374) - Ekiriina
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Ainokaisa
9. honeythief (VRL-08852) - Myrveke VH14-053-0001
10. Dimma (VRL-08204) - G.G. Wallbanger VH12-044-0041
11. konnari (VRL-13773) - Pirunkorven Vihma VH14-018-1709
12. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Golden Reign VH15-027-0022
13. honeythief (VRL-08852) - Vatnajökull VH14-053-0170
14. Minna J. (VRL-01284) - Lumen Ducklet VH13-027-0087
15. Ireth (VRL-03777) - Arvolaakson Sinituuli VH14-018-1109
16. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Huurre VH15-027-0127
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Nalle
18. Mila (VRL-11936) - Kaamosmasennus VH14-018-1799
19. Ireth (VRL-03777) - Hiprakan Hoppuilija VH12-018-0516
20. suba (VRL-12468) - Sigvard LAC VH14-053-0109
21. Minna J. (VRL-01284) - Fame frá Lumen VH13-030-0088
22. kuristaja (VRL-04374) - Kaiholehdon Shamaani
23. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Kaleva
24. Dimma (VRL-08204) - Claridge Ásbjorn
25. Mila (VRL-11936) - Petäjän Kirmaus
26. Ireth (VRL-03777) - Kissankulman Kauhu VH12-018-0713
27. Mila (VRL-11936) - Petäjän Kesämies
28. suba (VRL-12468) - Derian Mjolnir VH14-053-0107
29. Anniina N. (VRL-09182) - Kadotettu Vinsentti VH15-018-0448
30. suba (VRL-12468) - Derian Kjellaug VH14-053-0108
31. kuristaja (VRL-04374) - Maanan Madetar
32. Milja (VRL-00692) - Fiktion Elma VH15-018-0033
33. Minna J. (VRL-01284) - Kukkiksen Poikatyttö VH12-018-1201
34. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Golden Dust VH15-027-0037
35. Dimma (VRL-08204) - Claridge Fluffy Ambience VH14-035-0282
36. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Martta
37. Mila (VRL-11936) - Petäjävaaran Hippiäinen VH14-018-1960
38. Minna J. (VRL-01284) - Huvin Hakkapeliitta VH13-018-0926
39. honeythief (VRL-08852) - Vappuhuiska VH14-018-1382
40. konnari (VRL-13773) - Pärren Pussipöksy VH14-018-1710

Luokka 6. Helppo A --- 0/40

1. suba (VRL-12468) - Derian Anrid VH14-053-0157
2. Dimma (VRL-08204) - Hämy-Hurmos VH14-018-1176
3. suba (VRL-12468) - Derian Kriemhild VH14-053-0158
4. Ireth (VRL-03777) - Hauta-arkkupakastin VH15-018-0492
5. Minna J. (VRL-01284) - Hifistelijä MTK VH15-018-0410
6. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Huurre VH15-027-0127
7. Mila (VRL-11936) - Kaamosmasennus VH14-018-1799
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Nalle
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Ainokaisa
10. Minna J. (VRL-01284) - Amanda B VH14-031-0422
11. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Sunyata VH15-027-0038
12. Minna J. (VRL-01284) - Hafrinna Haave Mörkö VH15-018-0516
13. konnari (VRL-13773) - Pärren Pussipöksy VH14-018-1710
14. Ireth (VRL-03777) - Rohkean Voitonhurma VH15-018-0371
15. Minna J. (VRL-01284) - Romantic MTK VH15-027-0133
16. honeythief (VRL-08852) - Vappuhuiska VH14-018-1382
17. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Martta
18. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Kaleva
19. kuristaja (VRL-04374) - Joogin Taikakulta
20. kuristaja (VRL-04374) - Bilehile VH15-018-0389
21. Dimma (VRL-08204) - Claridge Ásbjorn
22. Mila (VRL-11936) - Petäjän Kesämies
23. Dimma (VRL-08204) - Claridge Fluffy Ambience VH14-035-0282
24. kuristaja (VRL-04374) - Hirttivaaran Valdemar VH13-018-0443
25. Dimma (VRL-08204) - G.G. Wallbanger VH12-044-0041
26. konnari (VRL-13773) - Huoltopakkaus VH15-018-0481
27. honeythief (VRL-08852) - Vatnajökull VH14-053-0170
28. suba (VRL-12468) - Hattifnatt VH14-053-0208
29. honeythief (VRL-08852) - Myrveke VH14-053-0001
30. Mila (VRL-11936) - Petäjävaaran Hippiäinen VH14-018-1960
31. Mila (VRL-11936) - Petäjän Kirmaus
32. kuristaja (VRL-04374) - Malvan Juniori VH15-018-0267
33. Anniina N. (VRL-09182) - Kadotettu Vinsentti VH15-018-0448
34. konnari (VRL-13773) - Pirunkorven Vihma VH14-018-1709
35. Ireth (VRL-03777) - Reposaaren Naskali
36. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121
37. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Golden Reign VH15-027-0022
38. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Golden Dust VH15-027-0037
39. Milja (VRL-00692) - Fiktion Elma VH15-018-0033
40. Ireth (VRL-03777) - Lumen Lööperi

Luokka 7. Vaativa B --- 0/40

1. Kira (VRL-13534) - Alvarie von Edelsten VH15-029-0043
2. Mila (VRL-11936) - Ulapan Surulupaus VH15-018-0482
3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hurja
4. Minna J. (VRL-01284) - Hepsankeikka MTK VH15-018-0411
5. Uppe (VRL-11253) - Runon Harmiainen
6. Milja (VRL-00692) - Rajattoman Ärrinmurri VH15-018-0536
7. Ireth (VRL-03777) - Liljalehdon Strassi VH15-018-0353
8. Wuuki. (VRL-13582) - Kuuralehdon Hilavitkutin VH14-018-0685
9. Hanne (VRL-03518) - Teerivaaran Kivimonarkia
10. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Hölynpöly
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aulikki
12. kuristaja (VRL-04374) - Lupiini
13. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Soili VH15-018-0506
14. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Pellonpekko
15. Ireth (VRL-03777) - Rohkean Sypressi VH15-018-0373
16. Mila (VRL-11936) - Scotspine Dramaqueen
17. Wuuki. (VRL-13582) - High Voltage VH14-025-0025
18. Wuuki. (VRL-13582) - Oldsfell's Kartis VH14-031-0472
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Samuli
20. Minna J. (VRL-01284) - Consora Kurv VH14-013-0082
21. Milja (VRL-00692) - Rhof Dappled Chivas VH15-029-0257
22. suba (VRL-12468) - Reposaaren Helmiina VH14-018-0318
23. kuristaja (VRL-04374) - Viisikon Vienotuuli
24. Minna J. (VRL-01284) - A.T. Catrice KL VH11-217-0009
25. suba (VRL-12468) - Reposaaren Menninkäinen VH14-018-0807
26. Dimma (VRL-08204) - Moon Haaveri
27. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Juksutus
28. suba (VRL-12468) - Reposaaren Aurinkokuningas VH14-018-1345
29. Milja (VRL-00692) - Rhof Samba Marmalade VH15-029-0258
30. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Pelimies
31. kuristaja (VRL-04374) - Moon Viiltävä
32. Minna J. (VRL-01284) - Joogin Salakavala VH13-018-0946
33. suba (VRL-12468) - Lamourin Sydänkäpy VH13-018-1434

Luokka 8. Vaativa B --- 0/40

1. Wuuki. (VRL-13582) - Fifth Phrixus VH15-029-0078
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Samuli
3. Hanne (VRL-03518) - Teerivaaran Kivimonarkia
4. suba (VRL-12468) - Reposaaren Käpyläinen VH14-018-1163
5. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Hölynpöly
6. suba (VRL-12468) - Siljan Korkokuvio VH15-018-0358
7. kuristaja (VRL-04374) - Rajattoman Tiirikka VH12-018-0135
8. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Pelimies
9. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Soili VH15-018-0506
10. Wuuki. (VRL-13582) - Wukin Kaasuvaijeri VH15-018-0412
11. suba (VRL-12468) - Fiktion Kimara VH14-018-0848
12. Milja (VRL-00692) - Rhof Dappled Chivas VH15-029-0257
13. Minna J. (VRL-01284) - Consora Kurv VH14-013-0082
14. kuristaja (VRL-04374) - Hirttivaaran Niinpäniin
15. kuristaja (VRL-04374) - Rohkean Jekuttaja
16. Minna J. (VRL-01284) - A.T. Catrice KL VH11-217-0009
17. Ireth (VRL-03777) - Liljalehdon Strassi VH15-018-0353
18. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Juksutus
19. kuristaja (VRL-04374) - Reposaaren Arkkienkeli
20. Uppe (VRL-11253) - Runon Harmiainen
21. Milja (VRL-00692) - Rajattoman Ärrinmurri VH15-018-0536
22. Milja (VRL-00692) - Rhof Samba Marmalade VH15-029-0258
23. Minna J. (VRL-01284) - Hepsankeikka MTK VH15-018-0411
24. Kira (VRL-13534) - Alvarie von Edelsten VH15-029-0043
25. Ireth (VRL-03777) - Rohkean Sypressi VH15-018-0373
26. Mila (VRL-11936) - Scotspine Dramaqueen
27. suba (VRL-12468) - Lamourin Kipinä VH14-018-1559
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aulikki
29. Dimma (VRL-08204) - Moon Haaveri
30. Mila (VRL-11936) - Ulapan Surulupaus VH15-018-0482
31. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hurja
32. Wuuki. (VRL-13582) - Fifth Israil Glow VH15-029-0079
33. Minna J. (VRL-01284) - Joogin Salakavala VH13-018-0946

Luokka 9. Vaativa A --- 0/40

1. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope VH15-012-0028
2. Minna J. (VRL-01284) - A.T. Catrice KL VH11-217-0009
3. konnari (VRL-13773) - Mnyama F VH14-021-0514
4. Ireth (VRL-03777) - Marwoolaf Ring xx VH15-006-0124
5. Dimma (VRL-08204) - Nighthaze Hexen VH12-021-0301
6. suba (VRL-12468) - Holmgård Friction VH15-043-0029
7. suba (VRL-12468) - Coming Alive VH15-031-0213
8. Mila (VRL-11936) - Sarjahurmaaja VH15-018-0439
9. suba (VRL-12468) - Dia's Follow Me VH14-011-0312
10. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Klaus VH15-021-0201
11. Wuuki. (VRL-13582) - Moon Kalisutin VH14-018-1786
12. Minna J. (VRL-01284) - Joogin Salakavala VH13-018-0946
13. Dimma (VRL-08204) - Beyond Time VH14-044-0382
14. Hanne (VRL-03518) - Classic af Luminess VH13-043-0046
15. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Eckhart VH15-021-0202
16. scandic stables (VRL-12651) - Moshpit Rowland VH13-012-0201
17. Dimma (VRL-08204) - Anerthe ox
18. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Ava VH15-021-0203
19. Dimma (VRL-08204) - Galant ox VH05-003-4223
20. Ireth (VRL-03777) - Ljuban Yemn VH15-120-0002
21. suba (VRL-12468) - Tiilikan Pesän Pörröisin VH14-018-1560

Luokka 10. Vaativa A --- 0/40

1. Ireth (VRL-03777) - Ljuban Yemn VH15-120-0002
2. suba (VRL-12468) - Reposaaren Peikonpoika VH14-018-1982
3. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Ava VH15-021-0203
4. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Eckhart VH15-021-0202
5. Dimma (VRL-08204) - Galant ox VH05-003-4223
6. suba (VRL-12468) - Tiilikan Pesän Pörröisin VH14-018-1560
7. Ireth (VRL-03777) - Marwoolaf Ring xx VH15-006-0124
8. suba (VRL-12468) - Dia's Follow Me VH14-011-0312
9. Mila (VRL-11936) - Sarjahurmaaja VH15-018-0439
10. Dimma (VRL-08204) - Nighthaze Hexen VH12-021-0301
11. scandic stables (VRL-12651) - Moshpit Rowland VH13-012-0201
12. Dimma (VRL-08204) - Anerthe ox
13. suba (VRL-12468) - Coming Alive VH15-031-0213
14. Minna J. (VRL-01284) - Joogin Salakavala VH13-018-0946
15. Minna J. (VRL-01284) - A.T. Catrice KL VH11-217-0009
16. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope VH15-012-0028
17. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Klaus VH15-021-0201
18. konnari (VRL-13773) - Mnyama F VH14-021-0514
19. Hanne (VRL-03518) - Classic af Luminess VH13-043-0046
20. Dimma (VRL-08204) - Beyond Time VH14-044-0382
21. Wuuki. (VRL-13582) - Moon Kalisutin VH14-018-1786

Ulkoasu © Pilvimarja 2013 / Heidi, ulkoasun kuva © nic0